הגנת סייבר

התמקד בעסק וביעדים שלך, אנו נעשה את השאר.

בימים אלו, בהם התקפות סייבר עשויות להשבית מערכות מחשוב או לגנוב מידע משמעותי, ארגונים רבים מבינים את החשיבות של ההשקעה במערכת אבטחת מידע. שירותי אבטחת סייבר אינם פריווילגיה עבור הארגונים- אלא כורח המציאות. השירות יכול להציל את הארגונים השונים ברגע המתקפה. פריצות אבטחה, וירוסים או תוכנות ריגול עשויות לגרום נזק בלתי הפיך למערכות המחשוב השונות ולחשוף מידע רגיש למדי ובמקרים מסוימים אף עשויים להשבית את הפעילות השוטפת של הארגון לאורך תקופה ארוכה ולכן קיימת חובה לעשות שימוש בשירות אבטחת סייבר אשר ימנע את הפריצות למחשבים ויאפשר לארגונים להתנהל על מי מנוחות.

דרכי התקיפה במרחב הסייבר שונות

ישנן דרכי תקיפה שונות במרחב הסייבר. בחלק מהמקרים התוקפים בוחרים להתמקד במתקפות מבוססות הנדסה המבוצעות על ידי עובדי הארגון ממנו מעוניינים לדלות מידע. במקרה מהסוג הזה התוקפים עשויים לשלוח קובץ או לינק לדואל של העובדים. ברגע בו אחד העובדים פותח את הדואל ולוחץ על המידע, לתחנת העבודה שלו נטען קוד המאפשר גישה לשרת.

 פתרונות האבטחה מספקים רבדי אבטחה שונים

על מנת להימנע ממתקפת סייבר ארגונים רבים פונים לשירות של חברות מחשוב על מנת שיספקו להם פתרונות אבטחה מתקדמים הכוללים מוצרי זיהוי אנומליות רשתיות. ביכולתם של אנשי המקצוע לספק פתרונות אבטחה מתקדמים שלא תמיד מופעלים בארגונים ובכך להבטיח כי המידע ישמר.

 חברתנו עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

חברתנו מציעה מערך משוכלל של פתרונות אבטחת סייבר מתקדמים לארגונים אשר עושים שימוש בטכנולגיות חדישות הקיימות כיום בתחום. לחברתנו ניסיון עשיר במתן שירותי אבטחת סייבר לארגונים גדולים וקטנים. סייבר לארגונים גדולים וקטנים. בעולם בו מחדלי אבטחה מתרחשים אחת לתקופה, בעלי ארגונים אינם יכולים להישאר אדישים ועליהם לספק לארגון שלהם את אמצעי האבטחה הטובים ביותר. מומחי האבטחה של חברתנו הינם אנשי מקצוע מיומנים אשר מקפידים להתעדכן לעיתים קרובות באיומים השונים ופתרונות מקיפים לארגונים. שירותי אבטחת הסייבר של חברתנו יסייעו במניעת איומים וירטואליים אשר עשויים לגרום נזק משמעותי לארגון ויאפשרו לכם להרגיש בטחון מלא.

מכלול הפעולות למניעה, לנטרול, לחקירה ולהתמודדות עם איומי סייבר ולצמצום השפעתם והנזק הנגרם מהם, וזאת בטרם התרחשותם, במהלכם ולאחריהם. הסדרת שוק שירותי הגנת הסייבר, רישוי, תקינה ועוד הינם חלק בלתי נפרד בהחלטות ממשלה לבטחון לאומי. ניתן ורצוי לבצע הסדרה זו מרצון ולא לחכות לאיומי סייבר ממשיים. בכך יש ערך מוסף ותועלת הדדית.

השפעות איומי הסייבר יכולות להיות פנים וחוץ ארגוניות.

נקודות חולשה ברשת

חברתינו מספקת פתרונות הגנת סייבר לארגונים ועסקים קטנים וגדולים כאחד. לאחר הבנת הצרכים אנו מבצעים סקר מחשוב, אבטחת מידע וסייבר מקיף לכל הארגון, לומדים ומבינים את ליבת העסק. לאחר מכן סוקרים במגוון רמות את פעילות החברה ומכינים כתב הגנה מחשובי והמלצות לייעול המערכת. בהתאם להמלצות חברתינו מבצעת הטמעה ובדיקה יזומה תקופתית לאמידות הרשת. מוכנות חשונה בכדי שלא תתקלו במשברים בזמן אמת. כמו כן, כל כל ארגון הצורך והחובה בהכרת ארגיטקטורת הרשת ושרשרת האספקה שלו.