שירותי מחשוב ענן לעסקים

גישה לכל מסמך ומשאב ארגוני, באופן מאופטח ומכל מקום.

שירותי מחשוב ענן הינה טכנולוגיה המציעה פתרון גמיש וניתן להרחבה לאחסון, ניהול וגישה לנתונים ויישומים. מחשוב ענן היא האפשרות של כל עסק היום להשתמש בתוכנות ומשאבים באיכות הגבוהה ביותר מבלי להשקיע ברכישת ציוד ובשליטה על כך מכל מקום בעולם. כאשר עסק בוחר להשתמש בשירותי ענן , נגלה לפניו עולם חדש של אפשרויות שעד כה לא היו בהישג ידו. שירותי מחשוב ענן לעסקים צוברים תאוצה בכל מקום – השימוש בתשתית ה-IT ותוכנות כשירות (SaaS) הופך לפופולרי יותר ויותר ואמין בצד של העסקים ברחבי העולם. יותר ויותר חברות עוברותלוירטואליזציה של התשתית ה-IT שלהם ומשפרים את הביצועים והגמישות שלה. חברת ELPC פועלת בתחום הענן ומשתמש כספקית שרותי ענן ע"י חברת הבת שלה LiveVPS ע"י תשתיות ייעודיות ב-DR מלא ל-Azure. החברה יודעת לספק שירותי ענן מלאים, החל משרתים וירטואלים ומעבר לסביבת Server-less, דרך גיבויים בענן, מערכות DR, אחסון בענן ועוד.

מה זה מחשוב ענן? מחשוב ענן הוא מודל שירות המאפשר למשתמשים לגשת למשאבי מחשוב דרך רשת, בדרך כלל האינטרנט. המשאבים יכולים לכלול כוח מחשוב, אחסון, תוכנה, ניתוב, ובקרה. מחשוב ענן הוא האפשרות של כל עסק היום להשתמש בתוכנות ומשאבים באיכות הגבוהה ביותר מבלי להשקיע ברכישת ציוד ובשליטה על כך מכל מקום בעולם. כאשר עסק בוחר להשתמש בשירותי ענן , נגלה לפניו עולם חדש של אפשרויות שעד כה לא היו בהישג ידו.

תשתית כשירות (IaaS): ספק הענן מספק למשתמשים גישה למכונות וירטואליות, אחסון, ורשת. המשתמשים אחראים להתקנה ולניהול של מערכת ההפעלה, יישומים, ונתונים.

פלטפורמה כשירות (PaaS): ספק הענן מספק למשתמשים פלטפורמה מלאה לפיתוח, הרצה, וניהול יישומים. המשתמשים אחראים רק לכתוב את היישום עצמו.

תוכנה כשירות (SaaS): ספק הענן מספק למשתמשים יישום מוכן לשימוש. המשתמשים יכולים לגשת ליישום דרך דפדפן אינטרנט או אפליקציה.

משרד בענן

אופיס 365

שרתים וירטואלים

גיבוי ענן

ענן מאובטח

Noc as a Service

מדרגיות וגמישות משופרים

שירותי מחשוב ענן לעסקים שרתים וירטואלים, גיבוי ענן, המשכיות עסקית, שולחן עבודה מרוחק, אבטחת מידע כשירות ועוד. מחשוב ענן אמנם הפך לאחד מהבאזז וורדס אותן פגשנו בעשור האחרון. בשל יעילותו, הוא לא רק שלא התפוגג כמו כל טרנד לוהט אחר, אלא אף התיישב, התקבע והפך לפתרון הטוב ביותר המוצע לעסקים, חברות וארגונים בגדלים שונים. נהלו את העסק שלכם מכל מקום בכל זמן ובסנכרון מלא. מהיום כבר לא צריך לקנות חומרה, תוכנה או לדאוג להתקנה או זמינות. מגוון שירותי הענן של ELPC מהווים פתרון מאובטח, יציב ומהיר לניהול העסק שלך בענן בעלות חודשית קבועה וידועה מראש. שירותי מחשוב ענן מציעים את היתרונות הבאים: אין צורך ברכישת שרתים ורישיונות תוכנה, אין צורך בהעסקת אנשי IT ואבטחת מידע, ואין צורך בשרותי IT אחסון מאובטח של מידע עסקי קריטי. 

שירותי מחשוב ענן מספקים לעסקים את היכולת להגדיל או להקטין את המשאבים שלהם בהתאם לדרישותיהם. בין אם זה אחסון, כוח מחשוב או יישומי תוכנה, הענן מציע מודל של תשלום לפי נסיעה, המאפשר לעסקים להתאים את המשאבים שלהם על פי דרישה. מדרגיות וגמישות אלו מאפשרות לעסקים לייעל את פעילותם, למנוע עלויות מיותרות ולהגיב במהירות לתנאי השוק המשתנים.

יתרונות שירותי מחשוב ענן לעסקים

יעילות עלות משופרת

תשתית IT מסורתית דורשת לעתים קרובות השקעות משמעותיות מראש בחומרה, רישיונות תוכנה ותחזוקה. מחשוב ענן מבטל את העלויות הללו מכיוון שעסקים יכולים לגשת למשאבי מחשוב באמצעות מודל מבוסס מנוי. גישת שכר לפי דרכו לא רק מפחיתה את הוצאות ההון אלא גם מאפשרת לעסקים להקצות את המשאבים הכספיים שלהם בצורה יעילה יותר.

אבטחה ואמינות נתונים משופרים

אבטחת נתונים היא בראש סדר העדיפויות לעסקים, ושירותי מחשוב ענן מצטיינים בתחום זה. ספקי שירותי ענן מיישמים אמצעי אבטחה חזקים כדי להגן על נתונים מפני גישה לא מורשית, אובדן נתונים או הפרות. בנוסף, פלטפורמות ענן מציעות מנגנוני אחסון וגיבוי נתונים מיותרים, מה שמבטיח שמידע קריטי לעסק תמיד זמין ומוגן מפני תקלות חומרה או אסונות טבע.

הגברת שיתוף הפעולה ויכולות העבודה מרחוק

שירותי מחשוב ענן מחזקים לעסקים לשתף פעולה בצורה חלקה, ללא קשר למגבלות גיאוגרפיות. עם כלים ופלטפורמות פרודוקטיביות מבוססי ענן, העובדים יכולים לגשת, לערוך ולשתף קבצים בזמן אמת. זה משפר את שיתוף הפעולה בצוות, מייעל את זרימות העבודה ומאפשר יכולות עבודה מרחוק. כלי תקשורת מבוססי ענן מאפשרים עוד יותר פגישות ודיונים וירטואליים, ומאפשרים לעסקים לפעול ביעילות בסביבת עבודה מבוזרת.

המשכיות עסקית והתאוששות מאסון

שירותי מחשוב ענן מספקים לעסקים פתרונות חזקים להתאוששות מאסון והמשכיות עסקית. שיטות גיבוי מסורתיות לרוב גוזלות זמן ואינן אמינות. עם זאת, עם מנגנוני גיבוי ושחזור מבוססי ענן, עסקים יכולים להבטיח שהנתונים שלהם מאוחסנים בצורה מאובטחת וניתן לשחזר אותם במהירות במקרה של הפרעה או אסון. זה ממזער את זמן ההשבתה, מגן על פעולות עסקיות קריטיות ומבטיח אספקת שירות ללא הפרעה.

שירותי מחשוב ענן חוללו מהפכה בדרך שבה עסקים פועלים בכך שהם מציעים יכולות מדרגיות משופרות, גמישות, עלות יעילות, אבטחת מידע, שיתוף פעולה ושחזור מאסון.על ידי מינוף שירותים אלה, עסקים יכולים לייעל את הפעילות שלהם, להשיג זריזות רבה יותר ולהישאר קדימה בנוף העסקי הדינמי של היום. אימוץ מחשוב ענן אינו עוד אופציה אלא הכרח לעסקים המעוניינים לשגשג בעידן הדיגיטלי.

השימושים העיקריים לשרתים שלנו

ERP Server

הפלטפורמה שלנו קלה לשימוש באמצעות פאנל מלא וקליל באמצעותו ניתן להקים שרתים. 

VPS Server 

הפלטפורמה שלנו קלה לשימוש באמצעות פאנל מלא וקליל באמצעותו ניתן להקים שרתים. 

WHM Server

שרתי ענן מבוססי SSD,מהיר פי-3 מתצורה רגילה . מבטיח פעילות עיבוד ייעילה ומהירה יותר 

Cpanel Server

הקמת שרת ענן או שירות ייעודי בתוך מספר לחיצות ובתוך דקות אחדות המוצר אלכם בפעילות מלאה.

Dev Server

מקישוריות מהירה ביותר בניכן לחוות השרתים עד ל40 ג'יגהביט בכדי לקבל  חווית מהירות אחרת.

Bi Server

הפלטפורמה שלנו קלה לשימוש באמצעות פאנל מלא וקליל באמצעותו ניתן להקים שרתים. 

Backup Server

הפלטפורמה שלנו קלה לשימוש באמצעות פאנל מלא וקליל באמצעותו ניתן להקים שרתים. 

Storage Server

שרתי ענן מבוססי SSD,מהיר פי-3 מתצורה רגילה . מבטיח פעילות עיבוד ייעילה ומהירה יותר 

Terminal Server 

הקמת שרת ענן או שירות ייעודי בתוך מספר לחיצות ובתוך דקות אחדות המוצר אלכם בפעילות מלאה.

DR Server

מקישוריות מהירה ביותר בניכן לחוות השרתים עד ל40 ג'יגהביט בכדי לקבל  חווית מהירות אחרת.

ברוכים הבאים למשרד שלכם בענן

נהלו את העסק שלכם מכל מקום בכל זמן ובסנכרון מלא. מהיום כבר לא צריך לקנות חומרה, תוכנה או לדאוג להתקנה או זמינות. מגוון שירותי הענן של Elpc Networks מהווים פתרון מאובטח, יציב ומהיר לניהול העסק שלך בענן בעלות חודשית קבועה וידועה מראש. שירותי מחשוב ענן מציעים את היתרונות הבאים: אין צורך ברכישת שרתים ורישיונות תוכנה, אין צורך בהעסקת אנשי IT ואבטחת מידע, אחסון מאובטח של מידע עסקי קריטי. מה זה מחשוב ענן? מחשוב ענן הוא האפשרות של כל עסק היום להשתמש בתוכנות ומשאבים באיכות הגבוהה ביותר מבלי להשקיע ברכישת ציוד ובשליטה על כך מכל מקום בעולם. כאשר עסק בוחר להשתמש בשירותי ענן , נגלה לפניו עולם חדש של אפשרויות שעד כה לא היו בהישג ידו. שירותי מחשוב ענן ELPC . מחשוב ענן הוא פתרון המתבסס על העיקרון שבעידן האינטרנט המהיר, אין משמעות למרחק בין המשתמש הסופי לבין השרת המריץ את השירות. אין זה משנה אם אני צורך את השירות במצרים והשרת יושב בבריטניה, ארצות הברית או יפן. המהירות שבה הנתונים מועברים "מצמצמת" את המרחק בין אנשים ומקומות ברחבי העולם. שירותים או מוצרים בתצורת ענן הם רבים ומגוונים. הנפוצים ביותר הם שירותי אחסון, תיבת דואר, שירותי תשתית וסביבות פיתוח.