שירותי SecOps מנוהלים

הזמן הוא משאב קריטי, עכשיו תוכל להתעסק בעיקר

ניהול אבטחת המידע בארגון דורש זמן, משאבים ואנשי מקצוע שיודעים מה הם עושים. לא די כיום לרכוש מוצר אלא צריך לנהל אותו, להצדיק את הרכישה שלו ולהבין שהוא באמת מסייע במניעת ההתקפה הבאה. צוות אבטחת המידע שלנו הוא הפתרון עבור הצורך הזה, מיד לאחר שלב ההטמעה, נתאים את השירות הייעודי עבור הארגון שלך וננהל עבורך את מוצרי אבטחת המידע, נייעל, נתחקר, ניישם, נשפר ובעיקר נהיה שם עבורך באופן פרו-אקטיבי ומנוהל. הצטרפו למאות החברות שנהנות משירות שוטף משמעותי ואפקטיבי.

בעולם בו המידע הוא אחד הנושאים החמים במגזר העסקי, חשוב לתכנן ולהכיר את נכסי המחשוב המניעים את המידע. בין אם אתה עסק קטן או גדול, המידע שלך שווה המון. אם זה לחברה, למתחרים או לארגונים זדוניים המנסים לשאוב מידע ולשתול רוגלות אחר המידע. תעשיית אבטחת המידע מגלגלת מיידי שנה מיליארדי דולרים ולא סתם. ציוד אבטחת מידע, תרגול עובדי החברה, קיום סקרי סיכונים ואסטרטגיה, בניית מערכי אבטחה והתגוננות, פולות ליום שאחרי ועוד חשובים לקחת בחשבון בכל עסק. אבטחה זו כוללת אבטחה פיזית של המבנה שבו נמצאות מערכות המחשב, אבטחה של מערכות החומרה והתוכנה ואבטחה של המידע שנאגר בהן. מאגרי מידע רבים, המשמשים יחידים, תאגידים, ומדינות, נמצאים על גבי מחשבים בעלי גישה לאינטרנט. בנוסף, גם למאגרים המבודלים מהאינטרנט ניתן לגרום נזק באמצעות גישה ישירה שאינה באמצעות הרשת. מאגרי מידע אלו כוללים מידע אישי, עסקי וביטחוני. 

שירותי מנוהלים

הגנת תחנות עבודה

ייעוץ, הטמעה וניטור תחנות עבודה באמצעות SentinelOne ע״י צוות אנליסטים מקצועי. נסקור, נתריע, נגן ונדאג לדוחות חודשיים.

הגנת דוא״ל

ייעוץ, הטמעה וניטור תיבות דואר באמצעות IronScales ע״י צוות אנליסטים מקצועי. נסקור, נתריע, נגן ונדאג לדוחות חודשיים.

ניהול Firewall

ייעוץ, הטמעה וניטור Firewall כולל אופטימיזציה פרו-אקטיבית. סגירת פרצות ZeroDay, עדכוני מערכת והקשחת חוקה.

CISO as a service

קצין אבטחת מידע אישי כשירות, יסקור, ייעץ ויטמיע מתודה מוכחת בארגון שלכם. אנו יודעים לעבוד עם צוות קיים ובמתגונת כשירות מלאה.

שירותי מומחה

במידה ויש לכם צוות מקומי ואין לכם פניות לבצע פרוייקטים מורכבים או נדרשים לסיוע נקודתי, צוות המומחים שלנו ישמח לסייע.

המשכיות עסקית וסקרי סיכונים

התאמת מנגנוני המשכיות עסקית ייעודית לארגון שלכם בהתאם לסקר סיכונים מקיף שיוביל להתאמת פתרון נכון שיגן עליכם בשעת הצורך.

יתרונות אבטחת מידע כשירות

ניהול ואכיפת תהליכי אבטחת מידע

אנו עובדים במתכונת 360, צופים ומכירים את הארגון שלכם. לכן באמצעות המערכות והצוות הייעודי – נוכל לסייע האכיפה ובניית תהליכים הוליסטים לאורך זמן.

ביצוע ביקורת פנים תקופתית

בשוטף אנו יודעים שלארגונים אין את הפניות לבצע ביקורות בתחום אבטחת המידע והמחשוב, לכן נקיים לפחות אחת לשנה ביקורת פנים מקיפה לכלל המערכות.

בקרה ואופטימיזציית Firewall

לא די בהטמעת מוצר חשוב זה, אלא צריך באופן יזום ושוטף לבחון ולעדכן את יכולתיו בהתאם לצורך הארגוני ובהתאם לחידושים בעולם. הנושא מתבצע ע״י צוות מומחה ומוסמך.

ניהול ותפעול מוצרי הגנה

כלל מוצרי ההגנה שלכם יכנסו תחת מעטפת ניהולית אחת אשר תקבל תיעדוף ותנוטר ע״י צוות אנליסטים מקצועי, כל פניה והתראה יקבלו מענה הוליסטי מקיף.

צוות מקצועי וממוקד, ייעול כח אדם

כח אדם מוכשר ומקצועי זמין לכם לכל נושא, בין אם בשוטף, בפרוייקט או במקרה של תגובה ראשונה לאירוע. אנו כאן להיות השותף שלכם בעולמות אבטחת המידע לאוכך זמן.

בניית וניהול תוכניות עבודה

ביחד עם מנהל לקוח ייעודי, תבנה תוכנית עבודה מקיפה שנתית אשר תתוחזק ותפותח בהתאם למדיניות, זרכי הארגון והתהליכים המשתנים בעולם.

לסיכום

חברת ELPC LTD מובילה את תחום IT & SecOps מזה 11 שנים בישראל, החברה צברה מוניטין רב, נסיון ושותפים רבים לדרך, כל זאת ועוד מסייעים לה להשפיע, להוביל ולייעל חברות בתחומים כה קריטים אלו. צוות המשרד ומנהליו שוקדים על התמקצעות והשתפרות תמידית עבורכם – בכדי שתוכלו להתעסק בפיתוח עסקי ולהשאיר לנו להתעסק בתהליכים אלו. כל חברה זוכה ליחס אישי, שירותים מותאמים אישית, תוכניות שירות מודולריות מותאמות ועוד.