שרת וירטואלי

עד לפני מספר שנים, מיתרונותיהם של השרתים הווירטואליים נהנו רק תאגידי ענק וחברות גלובליות עצומות, שיכלו להרשות לעצמן את הפריבילגיה ואת היתרון היחסי הזה על מתחריהן. כיום, התקדמות הטכנולוגיה של ימינו הפכה שרת וירטואלי לחלק בלתי נפרד ממערך המחשוב האופטימאלי עבור כל גוף עסקי שרוצה לייעל את מערך המידע והמחשוב הארגוני שלו. מחשוב הענן, אשר הביא לחברות ולארגונים כל כך הרבה תועלות, הוא האחראי הישיר להופעתם של השרתים הווירטואליים בחיינו, וגם לחיסכון הניכר ממנו זוכים ליהנות מי שכבר עברו לסביבת עבודה מסוג זה.

מהם יתרונותיו של שרת וירטואלי על השרת הלוקאלי?

בעוד ששרתים לוקאליים גוררים איתם עלויות כבדות הנובעות מעלויות רכישת הציוד ועלויות תחזוקתו השוטפת, עסקים רבים כבר הותירו את העלויות הללו מאחוריהם והתקדמו לשרתים וירטואליים. עבורם, את כל כאב הראש הכרוך הנלווה לרכישת השרתים המתאימים, לארגון חדרי השרתים האופטימאליים, לצורך בהתקנות ובעדכוני תוכנה, לעלויות חשמל, אמצעי ניטור טמפרטורה ולהעסקת של מומחי מחשוב כעובדים מן המניין בארגון, מחליפים שירותי שרת וירטואלי מקיפים שעונים על כל צרכיהם, מבחינת המחשוב, מבחינת התשתיות וגם מבחינת האפליקציות והיישומים הנדרשים להם. לעיתים קרובות, שירותי השרת הווירטואלי אינם שירותי מדף, אלא נגזרים מהצרכים הספציפיים של העסק ונתפרים על פי מידותיו, כך שגם כאן, מדובר ביתרון משמעותי לעסק או לארגון.

יתרונותיה של חברה ישראלית על פני חברה מחו"ל

אמנם, ישנן חברות גלובאליות רבות המציעות את שירותיו של שרת וירטואלי, אולם, גם כאן, עבורנו הישראלים, קיים יתרון מובהק לחברה ישראלית, ולא רק בשל גאוות הכחול-לבן הידועה. גם אם השרת עצמו ממוקם בחוות שרתים בחו"ל, החברה הישראלית המציעה לכם את שירותי השרת פועלת בשעות העבודה המקובלות בישראל ומציעה לכם תמיכה מלאה בעברית, מקום לשבור את השיניים בעת הצורך על ניסיון לשוחח באנגלית (או בכל שפה אחרת). חברה כזו משמשת עבורכם נקודת קצה יחיד בכל הנוגע לשירותי השרת, ויוצרת עבורכם את סביבת העבודה האולטימטיבית