תשתיות תקשורת

ELPC מתמחה בייעוץ והקמת תשתיות תקשורת. תשתיות תקשורת פסיביות ו-תשתיות תקשורת אקטיביות. בעידן הטכנולוגי של היום, תשתיות תקשורת הינו נושא בלתי נפרד מאיכות המחשוב בעסק. העסק וכל מערכות המחשוב נשענות על תשתיות תקשורת חזקות וחכמות, אשר מלוות את הלקוח שנים על גבי שנים. הקמת תשתיות תקשורת בצורה יעילה וחכמה תורמת רבות למערך המחשוב בחברה לצמוח ומאפשרת לעובדים להתייעל ולהפיק את המירב ממערך המחשוב בחברה.

ELPC Networks Ltd מספקת מגוון רחב של פתרונות תקשורת כדי להנות מתקשורת איכותית ומתקדמת. חברתינו מתמחכה בהקמה ותכנון של תשתיות תקשורת למשרדים חדשים, סטארטאפים, חוות שרתים, תשתיות תקשורת למוסדות ציבוריים, תשתיות תקשורת למוקדי מכירות ועוד

אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל עסק מודרני הוא איכות תשתיות התקשורת הפועלות בו. הפעילות העסקית המודרנית מסתמכת במידה רבה על התקשורת הפנים ארגונית כמו גם החוץ ארגונית ולכן חשוב שתפקידו את הקמת ואחזקת תשתיות התקשורת שלכם בידיים מקצועיות ואמינות שניתן לסמוך עליהן. בין אם מדובר על תשתית האינטרנט, מצלמות האבטחה, תקשורת המדפסות בעסק, מרכזיית הטלפון או הרשת האלחוטית, כל כשל ולו הקל ביותר במערכות התקשורת שלכם יכול להוביל לעיכוב העבודה ולפגיעה בהתנהלות השוטפת של העסק. חברתינו הינה חברה מקצועית המעניקה שירותי הקמת תשתיות תקשורת לעסקים, ארגונים, חברות ורשתות קמונאיות ומהווה את חוד החנית בתחום. ליווי, הקמה ותחזוקת מערכות תקשורת.

הקמת תשתיות תקשורת

אנו פועלים אתכם ובשבילכם החל משלב התכנון, תחברים עם הקבלנים והאדריכלים ויוצרים שפה משותפת להצלחת הפרוייקט. משרדים, בנייני משרדים, חללי עבודה משותפים, חדרי תקשורת, משרדים חדשים ושדרוגים.

תשתיות אלחוטיות

חברתינו פועלת עם מידב החברות המובילות בשוק לטובת הנגשת הפתרון המושלם לכל עסק ועסק עד לקבל אינטרנט אלחוטי מיטבי בפריסה ואיכות מקסימלית. בשנים האחרונות רב התשתיות נפרסות אלחוטי.

קישוריות סניפים

בין אם אתם חברה בפרוסה במספר סניפים בארץ או בעולם חברתינו יודעת לספק שרותי חיבור בין סניפים בתוצרות שונות לפי הצורך, אבטחת מידע ודרישת הלקוח, בין אם ע"י ציוד קיים או ע"י הקמת תשתיות ייעודיות.

תשתיות התקשורת הם הבינה של כל עסק

האם התקשורת שלכם יציבה?

IAM

מהן תשתיות תקשורת?

תשתיות תקשורת הינן מבין האמצעים הטכנולוגים החשובים ביותר לכל חברה וחברה ובכל תחום. תשתיות תקשורת מאפשרות את העברתו של מידע באמצעים טכנולוגים מתקדמים, מידע חשוב, עליו מבוסס כל ארגון.

תשתיות תקשורת הינן פתרון מתקדם ומוביל בתחום המחשבים והטלפוניה המבוצע על ידי מיטב המומחים בתחום. תשתיות תקשורת, כפי שמציעה חברת Elpc Networks, כוללות תכנון, הטמעה וליווי אישי לאורך כל תהליך העבודה, הכולל פריסת כבלי תקשורת לתשתית פנימית ולתשתית חיצונית על ידי התקנת כבלי תקשורת מסוגים שונים, התקנת תשתית חכמה משולבת מחשבים וטלפוניה, הקמת תשתית טלפוניה בתוך מבנים והכנת תשתיות חיצוניות. בנוסף לכך, מבוצעת התקנת תשתית אופטית, אחד מבין פתרונות תשתיות תקשורתהמובילים בתחום. ככאלו המציעות התקדמות טכנולוגית בלתי רגילה, מאפשרות תשתיות תקשורת, המותקנות בכל חברה וחברה, את ביסוסה, עיבודה והעברתה של תקשורת פנים באמצעות תשתיות תקשורת, החשובה במיוחד למהלכה התקין של החברה ולהגשמת יעדיה. חברת Elpc Networks בעלת ותק רב וניסיון בתחום הקמתן ותחזוקתן של תשתיות תקשורת ופתרונות תקשורת נוספים, מציעה את שירותיה לחברות רבות ומגוונות, בין המובילות והידועות בארץ. ככזו המאמינה בקשר אישי ושוטף עם לקוחותיה, תוך התחשבות מתמדת בצרכים השוטפים והעתידיים של כל לקוח, מציעה חברתElpc Networks פתרונות מתקדמים במיוחד, כדוגמת תשתיות תקשורת, לצד שירות מקצועי ויעיל. ניסיונה הרב במהלך השנים, אל מול לקוחות ידועים במיוחד, כמו סלקום, מפעל הפיס, מלונות פתאל, דפי זהב, חברת איסתא, קופת חולים מכבי וחברות נוספות, מעמידות אותה בין המובילות בתחומה, כחברה אמינה במיוחד ומקצועית. לחברת Elpc Networks מערך גדול של צוותים מקצועיים, בעלי ותק עבודה וניסיון מצטבר של שנים במתן שירות ומענה למערכות תקשורת,תשתיות תקשורת מגוונות, כולל פתרונות לציוד תשתיות תקשורת חדשות וישנות

אולי בעצם אינטרנט אלחוטי?

לחלק מהאנשים אינטרנט אלחוטי נראה כמו קסם, היכולת להסתובב בכל מקום (בתי קפה, בארים, מסעדות וכו’) ולגלוש באינטרנט על גבי המחשבים הניידים, הטאבלטים ומכשירי הטלפון הסלולארי.

 עם השנים, הטכנולוגיה התקדמה ומאפשרת לפרוס תשתית של אינטרנט אלחוטי בהרבה מקומות עקב העלות הנמוכה והזמינות הגבוהה של מכשירים אשר משדרים אינטרנט אלחוטי, מה שפעם היה יקר ומיועד לאנשי עסקים כיום נהיה נחלת הכלל. רשת אלחוטית מאפשרת התקשרות בין שני מחשבים או יותר תוך שימוש בפרוטוקולים סטנדרטים ללא צורך בחיבור קווי. רשת אלחוטית מבוססת על פרוטוקול 802.11 המאפשר את החיבור בין ההתקנים (מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, טאבלטים, טלפונים סלולרים וכו’) לנתב האלחוטי (ראוטר), הנתב מקשר את התקנים אל מרחב האינטרנט העולמי ולהתקנים אחרים הנמצאים באותה רשת.

אז איך זה עובד ?

כיום לכל בית קפה, משרד או בית אשר קיים בו אינטרנט יש אפשרות לחבר נתב אלחוטיאשר מסוגל לשדר אינטרנט אלחוטי להרבה התקנים אלחוטיים (טאבלטים, מחשבים הניידים וכו’) אשר מתחברים לשידור האלחוטי של הנתב. כמו כן רוחב הפס מתחלק בין כל ההתקנים וכל התקן מקבל חלק ממנו לגלישה באינטרנט.

תשתיות תקשורת

אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל עסק מודרני הוא איכות תשתיות התקשורת הפועלות בו. הפעילות העסקית המודרנית מסתמכת במידה רבה על התקשורת הפנים ארגונית כמו גם החוץ ארגונית ולכן חשוב שתפקידו את הקמת ואחזקת תשתיות התקשורת שלכם בידיים מקצועיות ואמינות שניתן לסמוך עליהן. בין אם מדובר על תשתית האינטרנט, מצלמות האבטחה, תקשורת המדפסות בעסק, המרכזייה הטלפון או הרשת האלחוטית, כל כשל ולו הקל ביותר במערכות התקשורת שלכם יכול להוביל לעיכוב העבודה ולפגיעה בהתנהלות השוטפת של העסק חברתינו הינה חברה מקצועית המעניקה שירותי הקמת תשתיות תקשורת לעסקים, ארגונים, חברות ורשתות קמונאיות ומהווה את חוד החנית בתחום. ליווי, הקמה ותחזוקת מערכות תקשורת.

חברתינו מתמחה ייעוץ והקמת תשתיות תקשורת מתקדמות למגזר העסקי. צוות אורגני של טכנאים ומהנדסים אשר מתלבשים על פרוייקט מהקטן ועד לגדול ביותר החל מרגע האפיון, דרך הייעוץ והעבודה עם חברות וקבלי משנה ועד להקמה בפועל ואחזקה שוטפת. חברת ELPC פעיל משנה 2012 ומעניקה שירותי מחשוב ותקשורת שוטפים למגזר הציבורי.בעולם המודרני תשתיות תקשורת הינו מרכיב מאוד חשוב בחיינו.הקמה, שדרוג ואחזקת תשתיות תקשורת לחברות חדשות, משרדים, בניינים, משרדים ותעשייה.