Ciso as a Service

מנהל אבטחת מידע ארגוני | CISO מנוהל לפי צורך

"זה לא עניין של אם, אלא מתי" מוכנות זה שם המשחק ואנו פה לגרום לכם להיות מאובטחים

היום ארגונים מתמודדים עם מספר הולך וגדל של איומי סייבר. בכדי לעמוד ברגולציה, ובכדי להילחם באתגרים הפרטיות והסייבר, עסקים רבים פונים לגישה חדשה: CISO as a Service. כחלק מהפעילות השוטפת יעסוק ה-CISO בניהול מדיניות, יישום, בקרה ואכיפה של אבטחת המידע וסייבר בארגון. CISO הוא תפקיד למומחים בעלי נסיון רב בניהול ותפעול מערכות מחשוב ואבטחת מידע. חברת ELPC מובילה את תחום אבטחת המידע מזה 10 שנים בישראל ומעסיקה מומחים בתחום זה בעלי רקע עשיר ומתודה מוכחת. 

צוות CISO

ליאור חיים, CISO & DPO
אלי לוין ELPC
אלי לוין, CISO & DPO
נריה באשה, CISO & SecOps Architect
עידן נדטו CTO
עידן נדטו, CISO & Cloud Architect

תפקיד הCiso בארגון

תפקיד CISO בארגון עדיין ברב הארגונים מוגדר לא בתפקיד בכיר, אך בתוך זמן קצר יבינו כי זהו אחד התפקידים הכי קריטים בארגון, Ciso as a service נדרש להיות טכנולוג רב ידע ונסיון ומקורב להנהלה, מנהל בכיר לכל דבר אשר מנחה את פעילות אבטחת המידע של החברה מתוך צורך אמיתי תוך הסתכלות מנהלית ורגולטורית.

הנחייה

CISO הינו גורם מנחה בארגון, אשר מכיר ויודע את פעילות הליבה של החברה ומתוך הצורך האמיתי של הארגון יכול להתאים תוכנית עבודה שנתית ורב שנתית בתחום אבטחת המידע והסייבר.

בקרה

CISO אחראי על בקרה שוטפת על פעילות אבטחת המידע והסייבר של החברה ואחראי על שיפור מתמיד, העלאת סיכויים, ניהול סיכונים והפצה להנהלה ולדירקטוריון של הנוזקות העומדות לפניהם.

אכיפה

CISO אחרי לבסוף גם על האכיפה ( לא ביצוע בפועל ) של תהליכים שהוגדרו בהנחיה. הוא ינהל ישיבות, תרחישים, יאכוף את התהליכים אל מול הנהלת החברה, מחלקות ה-IT, הפיתוח, ה- QA והמחלקות המשפטיות. עד לעמידה ברגולציה תוך כדי השתפרות תמידית.

אבטחת מידע זה מסע ארוך, בואו נצלח אותו ביחד

לא כל ארגון יכול להעסיק בעצמו מנהל אבטחת מידע (CISO) מבחינת עלויות או צורך במשרה מלאה, לכן התגבש התפקיד כמומלץ כשירות. אבטחת מידע וסייבר הינם אספקטים מנחים ומובילים בכל עסק, מהקטן לגדול. יש לבצע ניהול סיכונים, תוכנית עבודה שנתית, ניהול פגיעויות ועוד על מנת להרחיק את העסק כמה שניתן מלהיות הקורבן הבא של מתקפת סייבר.

CISO כשירות- 3 יתרונות מרכזיים

אומנם חשיבות המצאות CISO בארגון חשובה מאוד, אך תפקיד זה גורף עמו הוצאות כלכליות רבות. מרבית הארגונים לא נדרשים להעסקת Ciso במשרה מלאה, הפתרון הנכון, המהיר ביותר, האפקטיבי ו- Cost Effective הוא למעשה Ciso As A Service, מנהל אבטחה כשירות חיצוני. גוף בקרה חיצונים ולא תלוי בארגון אשר ינהל את תהליכי אבטחת המידע אל מול ההנהלה ומחלקות ה-IT המקומיות בשיתוף פעולה מלא, לפי צורך ותוך כדי ביצוע פעולות יזומות, השתתפות בסקרים, חתימה על מסמכים, הובלת החברה לרגולציה, ניהול פרוייקטים נקודתיים ועוד.

עלות – תועלת

מיקור חוץ של מנהיגות אבטחת סייבר יכולה להיות חסכונית משמעותית מאשר העסקת CISO במשרה מלאה.
CISO וירטואליים מספקים את המומחיות שלהם על בסיס חוזי, ומבטלים את הצורך בשכר קבוע ברמת המנהלים, הטבות והוצאות הכשרה.

גישה למומחיות

CISO as a Service מציעה לארגונים גישה לאנשי מקצוע מיומנים ביותר עם ידע וניסיון רב באבטחת סייבר.
מומחים אלה נשארים מעודכנים במגמות העדכניות ביותר בתעשייה, באיומים מתעוררים ושיטות עבודה מומלצות.
המומחיות שלהם יכולה לעזור לארגונים לפתח אסטרטגיות אבטחת סייבר חזקות ולהבטיח עמידה בתקנים בתעשייה.

התמקדות בליבה העסקיות

על ידי מיקור חוץ של מנהיגות אבטחת סייבר, ארגונים יכולים לפנות משאבים פנימיים כדי להתמקד בפונקציות הליבה העסקיות שלהם.
עם CISO וירטואלי שדואג לאבטחת סייבר, עסקים יכולים להתרכז בחדשנות, בצמיחה ובמתן ערך ללקוחותיהם.

SuperCISO ELPC

המהפך החדש באבטחת מידע

סיסו כשירות מנוהל יכול להוות פתרון יעיל וחסכוני לארגונים שמחפשים לשפר את אבטחת המידע שלהם. עם היתרונות הרבים, חשוב לבחור בזהירות את הספק הנכון כדי להבטיח שהשירות משלים ותומך בצרכים הספציפיים והאסטרטגיים של הארגון.

קרא עוד »
CISO ELPC Networks LTD

אסטרטגיית האבטחה הארגונית

אבטחת מידע אינה רק עניין טכני אלא חלק בלתי נפרד מההצלחה העסקית של כל ארגון. מנהלי אבטחת מידע מובילים (CISOs) מוצאים את עצמם במרכז תהליכי קבלת החלטות קריטיים, כשהם מפתחים אסטרטגיות אבטחה חדשניות שמשפיעות ישירות על יכולת הארגון להתמודד עם איומים ולשמור על יתרון תחרותי. דוגמאות מהשטח מראות כיצד ארגונים משפרים משמעותית את בטחון המידע והתשתיות שלהם באמצעות גישות חדשניות.

קרא עוד »
DLP

חשיבות הגנת הפרטיות בארגונים

בעולם שבו כמעט כל פעילות עסקית כרוכה באיסוף, שימור וניתוח של מידע אישי, חשוב מאוד להבין את ההשלכות של חשיפת מידע זה. הפרות פרטיות יכולות לגרום לנזק תדמיתי, כלכלי ומשפטי כבד לארגונים, ולכן הצורך במערכות הגנה חזקות ואמינות הוא בלתי נמנע.

קרא עוד »

3 שיקולים מרכזיים

מיקוד

עוסקים במשימה ובתוצאות ולא מה שמעבר. 

עלויות

עלויות זולות במאות אחוזים מלהעסיק Ciso במשרה מלאה, הוצאה מוכרת.

צוות

צוות מומחים עומד לרשותכם לטובת סיעור מוחות וסגירת מעגל מהירה.

אפקטיביות

משימות ופרוייקטים יתבצעו במהירות לפי צורך או פרוויקט בלי בזבוז זמן.

זמינות

זמינות מיידית לקליטת משימה / פרוייקט / סקר ומענה מול הרשויות או הגופים המבקרים.

איך מתחילים

סקירת מערכות מידע, מחשוב, אבטחה, שרתים והבנת הצורך המנהלי.

הכנת תוכנית עבודה שנתית תוך כדי התמקדות בצורך, עלויות וטכנולוגיה. התממשקות מול הגורמים התפעוליים בחרה ובניית נהלי עבודה.

יצירת מנגנון אכיפה ופיקוח שוטף המותאם לצרכי החברה על מול הנהלה, רשויות ומבדקים חיצוניים.

בעידן של איומי סייבר מתוחכמים, ארגונים חייבים לתת עדיפות לאבטחת סייבר. CISO as a Service מציעה פתרון פרגמטי המאפשר לעסקים לגשת למנהיגות מומחית בתחום אבטחת סייבר ללא הנטל של העסקת CISO במשרה מלאה. על ידי מינוף הגמישות, המדרגיות והמומחיות שמספקים CISOs וירטואליים, ארגונים יכולים לשפר את עמדת האבטחה שלהם, להגן על נתונים רגישים ולהתמקד בפונקציות הליבה העסקיות שלהם. ככל שהנוף הדיגיטלי ממשיך להתפתח, CISO as a Service ללא ספק ישחק תפקיד מרכזי במאבק המתמשך נגד איומי סייבר.