IT FOR STARTUPS

התמקד בגדילה וביעדים שלך, אנו נעשה את השאר.

קבלו הצעה ייחודית לניהול של כלל מערך המחשוב ואבטחת המידע

אנו מבינים את התהליכים שאתם נמצאים בהם כסטארטאפ ובשל כך אנו מסוגלים לספק לכם ייעוץ ושירות דינאמי- ייעודי ממוקד, זמין, מהיר ומקצועי.אנו מבינים שאם נמצאים במירוץ פיתוח מתמיד, בגיוס עובדים רחב, בפיתוח מערכות ועוד, אשר רק פעילות זאת צורכת משאבים ואנרגיה רבה מהצוות הניהולי. לשם כך אנו נכנסים לתמונה ומספקים מעטפת תפעולים מלאה לחברות בכל נושאי ה- IT  ואבטחת המידע.

ניהול IT ואבטחת מידע לחברות סטארטאפ

ניהול רשתות תקשורת

ביצוע On/Off Boarding

ניהול רכש וציוד היקפי

שירות מנוהל מקיף

מנהל אבטחת מידע CISO

שירותי ענן

שירותי מומחה

מאות חברות סטארטאפ מנוהלות בקפידה

אם אתם לא מצליחים לנהל את המחשוב ואבטחת המידע, זה הזמן להרים לנו טלפון – אפשר אחרת !

גיא נגאר, מוביל תחום אינטגרציה במערכות MDM - צוות System
גיא נגאר, מוביל תחום אינטגרציה במערכות MDM - צוות System

סוגי תוכניות שירות - שירותי מחשוב ואבטחת מידע לסטארטאפים

המטרה שלנו, שתקבלו שירות לא פחות ממצויין – כזה שיענה על כלל הדרישות הארגוניות שלכם, בעזרת מתודות עבודה וסיירת מומחים אשר יסייע בקידום תהליכי מחשוב בארגון שלכם ויהפוך אותו לפרודוקטיבי לאורך זמן. באיזה הסכם תרצו להיות זו החלטה עסקית שלכם, ה-SLA והאיכות שלנו נשמרים לאורך כל הסכם.

  • תמיד אפשר לעבור בין תוכניות.
  • 65% מלקוחות החברה נמצאים איתנו מעל 5 שנים.
  • השיווק שלנו הוא לקוחות מרוצים 🙂
  • לשירותכם מערכת פורטל לקוחות לצפייה בתהליכי השירות והסטטוסים 24/7
  • מעל 95% חידושים שנתיים
שירותי מומחה PS
ייעוץ ושירות PS לחברות שצריכות סיירת מומחים למשימות מיוחדות
Professional Services מיועדים לחברות וארגונים בצמיחה מהירה אשר נדרשים לבצע משימות ו/או פרוייקטים נקודתיים או מתמשיכם ולא יכולים להפנות את הצוותי המחשוב הקיימים שלהם לטובת משימות אלו מבחינת זמינות ולרוב מקצועיות. כמו כן, שירות זה מתאים לחברות וארגונים אשר לא קיימים אצלם בחברה מחלקת IT או תשתיות מחשוב . שירותי PS חיצוני מספק Go to market מהיר לכל פרוייקט נדרש בעולמות ה- IT / אבטחת מידע / תשתיות / תשתיות ענן וכו' ובכך מאפשר לארגון להמשיך לצמוח בצורה מהירה ונכונה ולהתמקד ב- Growth הטבעי של החברה. שירותי IT PS מאופיינים בעיקר באנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ידע עשיר ומקצועי בשלל מערכות אשר ידעו להתמודד במקצועיות ומהירות עם כל אתגר או צורך שיעלה מהשטח וללא הכשרה נקודתית אשר תקח זמן ומשאבים. צוות ה-PS שלנו בעל הסמכות הרלוונטיות בתחום ודואגים להתעדכן בכל חידוש וטכנולוגיה, לבצע רענונים ולהשתתף בכל כנס מקצועי אשר יעשיר את סל השירותים והידע העובר ללקוחות החברה.

בשירות זה ניתן להפעיל את כלל סוגי החוזים: שעתי, ריטיינר, בנק שעות.
ריטיינר
תמיכת מחשוב שוטפת בתשלום חודשי קבוע (ריטיינר)
תמיכת מחשוב שוטפת היא הדרך שלנו להבטיח לכם רציפות עסקית מלאה ע״י שירות מרחוק או היברידי שיספק מענה לכל צורך. החל מ פתרון תקלות מחשוב במענה מידי, להגעה לבית לקוח באופן קבוע, ניהול מערכות תקשורת ואבטחת מידע, ייעוץ מומחים, ניטור ועוד. כל בקשה, תקלה וקריאה תופנה למרכזHD של ותטופל מיידית באמצעות צוות HD/IT מומחה שמכיר את מערכת המחשוב שלכם לעומק. צוות Elpc ערוך למתן מענה במשך 7 ימים ולאורך 24 שעות ביממה. הזמינות הזו נועדה להבטיח את רציפות עבודת מערכת המחשוב והמידע בכל עסק.

מי יקח חוזה ריטיינר? חברה שרוצה לשלוט בהוצאות המחשוב שלה ע״י הסכם אחיד ולא משתנה. אחת לרבעון/חצי שנה נבחן את חוזה ההתקשרות ונראה אם הצורך השתנה ואם נדרש לבצע עדכון הסכם בהתאם לצורך הארגוני ולכמות העבודה הנדרשת .
בנק שעות
תמיכת מחשוב לפי פניה בחוזה מתחדש (בנק שעות)

בנק שעות לתמיכה טכנית בתקלות מחשוב נותן מענה לעסקים פר תקלה ללא התחייבות חודשית. התאמנו עבורכם חבילות בנק שעות לטיפול בכל סוגי תקלות המחשוב כולל ניהול רשתות באמצעות צוות טכנאי מחשבים מומחה. כאשר תתעורר בעיה כל שהיא במערכת המחשוב שלכם תצרו עמנו קשר ונטפל בה באופן מיידי. את החיוב נבצע בהתאם לבנק השעות שרכשתם.

מה כלול ועוד...

  • תמיכה טכנית מקצועית בדיוק כמו בחוזה ריטיינר, התיעדוף יהיה לחוזים מסוג ריטיינר אבל אנחנו מהירים
  • טיפול בכל התקלות (חומרה ומערכות הפעלה) ברשת מחשבים, תחנות עבודה ושרתים כולל ניטור
  • חוזה שירות בנק שעות לרוב אינו מקבל מנהל לקוח, אך משתנה בהתאם לצורך הארגוני והשירות הנדרש
  • חבילות בנק שעות: 50 שעות, 100 שעות, 200 שעות. אין הגבלת זמן לבנק השעות.
Pay As You Go
כל מה שתצטרכו בתשלום שעתי
שירות זהה לריטיינר, אך בתעריף גבוהה יותר בשימוש לפי צריכה. בסוף חודש תקבלו מאיתנו דוח תמיכה והתשלום יהיה בהתאם לצריכה בפועל.

מבינים בעסקים, עובדים עם אנשים.

אנו מאמינים כי תפעול מערך המחשוב ואבטחת המידע במשרד צריך להתבצע ע"י מחלקה מקצועית ומיומנת ולא לגזול מזמן העבודה של המנהלים או מי מצוות המשרד. תפקידנו הוא לייצר לכם סדר ושקט בין כל הטכנולוגיות. להגיע למטרה אחת – הצלחת העסק שלכם לרוץ קדימה בשקט. חברה המספקת שירותי IT צריכה להתמחות בכל התחומים.