OFFICE 365

הדרך הכי מקצועית לניהול הענן שלכם

חברת ELPC Networks Ltd הינה שותף CSP ומטמיע מטעם Microsoft . החברה מספקת שירות מומחה, מיגרציה ואינטגרציה מלאה בנושא Azure  Microsoft 365 / Office 365. במסגרת שירותי אופיס 365 אנו מספקים: שרותי ייעוץ, מכירה והטמעת מוצרי אופיס 365, מיקרוסופט 365 , הדרכות מנהלים ומוקדים, מוצרי אבטחת מידע, שלל מוצרי רישוי עסקיים מבית מיקרוסופט למחשבים עסקיים, שרתים ותוכנות במתכונת חודשית ושנתית. החברה מתמחה בשרותי אינטגרציה ומעבר לענן 365 באמצעות צוות מקצועי אשר העבירו לענן בשנים האחרונות אלפי משתמשים. במידה ואתם מעוניינים לעבור לענן אופיס 365, אנו נבצע עבורכם את המעבר בצורה מלאה ובטוחה!

אנו מבצעים השתלמויות HandsON תכופות בנושאי אבטחת מידע וניהול מכשירים ושמים לנו לדגש מרכזי את נושא השירות וההטמעה תוך כדי שמירה על האבטחה בקרב לקוחותינו, כמו כן שירותי אינטגרציה והקשחת מערכות Office 365.

למי מתאים השירות שלנו ?

צוותי IT מקומיים

חברות ללא מנהל IT

חברות סטארטאפ

הקמת סביבות ענן, מיגרציה, שירות וייעוץ במגוון תחומים ומוצרים, בניהם:

*** ייעוץ ראשוני הינו ללא עלות. כלל שירותי, הדרכה, ייעוץ והתאמה אישית, מיגרציה, הקשחות אבטחת מידע, הקמת AAD, הקמות שרתים, תמיכה שוטפת ועוד הינם בתשלום או כחלק ממסגרת חבילת תמיכה ושירות

Microsoft 365

שדרגו את זמינות ויכולות המשרד שלכם, התקדמו למייל בענן, גבו את הקבצים שלכם, העלו את מודעות ויכולות אבטחת המידע של הארגון שלכם עם אופיס 365, ללא DownTime וללא איבוד מידע. כל השירותים ניתנים עם חבילת אינטגרציה מלאה ותמיכה שוטפת.

הגעתם להחלטה ואתם מעוניינים לעבור לענן 365 – מעולה! ברוכים הבאים. אנו נדריך, נוביל ונבצע עבורכם את המעבר בצורה מלאה ובטוחה, בנוסף תוכלו להנות מהנחת משווק במעבר לענן וניהול שוטף. 

להתאמת הרישוי הייעודי לכם, צרו קשר ואחד הנציגים שלנו יסבירו ויתאימו את הפתרון עבורכם

 

Office 365 פתרון עסקי שהולך אתך לאורך כל הדרך

שדרגו את זמינות ויכולות המשרד שלכם, התקדמו למייל בענן, גבו את הקבצים שלכם, העלו את מודעות ויכולות אבטחת המידע של הארגון שלכם עם אופיס 365, ללא DownTime וללא איבוד מידע. כל השירותים ניתנים עם חבילת אינטגרציה מלאה ותמיכה שוטפת.

אם אתם מחפשים פתרון מחשוב מקיף, בטוח ויעיל, מיקרוסופט 365, Intune ואבטחת מידע לצד מיקרוסופט הם הבחירה הנכונה עבורכם. פתרונות אלו מציעים מגוון רחב של תכונות ויכולות, המאפשרים לארגונים להגדיל את הפרודוקטיביות, לשפר את האבטחה ולחסוך בעלויות.

Microsoft 365

מיקרוסופט 365 הוא שירות ענן המציע מגוון רחב של יישומים ושירותים לעסקים, כולל דואר אלקטרוני, שיתוף קבצים, עבודה מרחוק, ניהול משימות ועוד. שירות זה מספק פתרון מקיף לכל צרכי המחשוב של העסק, ומאפשר לו לעבוד בצורה יעילה יותר, חסכונית יותר ובטוחה יותר.

Intune 

Intune הוא פתרון ניהול מכשירים ניידים (MDM) של מיקרוסופט, המאפשר לארגונים לנהל את כל המכשירים הניידים שלהם ממקום אחד. הפתרון כולל מגוון רחב של תכונות, כגון ניהול רישוי, אבטחה, התקנה וניהול אפליקציות, ועוד. Intune מספק לארגונים שליטה מלאה על המכשירים הניידים שלהם, ומסייע להם להגן על המידע הארגוני שלהם.

אבטחת מידע 

אבטחת מידע לצד מיקרוסופט היא שירות המאפשר לארגונים להשתמש במוצרי האבטחה של מיקרוסופט כדי להגן על המידע הארגוני שלהם. השירות כולל מגוון רחב של מוצרים, כגון Microsoft Defender for Cloud, Microsoft Defender for Endpoint, ועוד. אבטחת מידע לצד מיקרוסופט מספק לארגונים הגנה מקיפה מפני איומים קיברנטיים, ומסייע להם לעמוד בדרישות הרגולציה.

עידן, מה יש לך להוסיף בנושא ?

מיקרוסופט עושה את העבודה יותר קלה

בעידן של היום, שבו העבודה נעשית יותר ויותר מרחוק, ועל ארגונים להתמודד עם אתגרים חדשים כמו איומים קיברנטיים, יש צורך בפתרונות מחשוב מתקדמים, יעילים ובטוחים. מיקרוסופט מציעה מגוון רחב של פתרונות המאפשרים לארגונים לייעל את העבודה שלהם, לשפר את הפרודוקטיביות ולחסוך בעלויות.

בין הפתרונות הללו ניתן למנות את מיקרוסופט 365, Intune ואבטחת מידע לצד מיקרוסופט.

שיפור הפרודוקטיביות: פתרונות מיקרוסופט מאפשרים לעובדים לשתף פעולה בצורה יעילה יותר, לגשת למידע מכל מקום ובכל זמן, ולנהל את העבודה שלהם בצורה מסודרת יותר.

  • חסכון בעלויות: פתרונות מיקרוסופט מבוססים על מודל ענן, המאפשר לארגונים לחסוך בעלויות הקשורות למחשוב, כגון עלות רכישת תוכנה, עלות תחזוקת תשתית IT ועלות שכר לעובדים IT.
  • שיפור האבטחה: פתרונות מיקרוסופט מספקים הגנה מקיפה מפני איומים קיברנטיים, המאפשרת לארגונים לעמוד בדרישות הרגולציה ולמנוע נזקים משמעותיים.
עידן נדטו CTO
עידן נדטו, CTO מוביל תחום מיקרוסופט ב-ELPC

שירותי מחשוב מנוהלים לעסקים

שירותי Helpdesk לעסקים הינו נושא עיקרי בהתנהלות תקינה עסקית – שרותי IT לעסקים, מורכבים ממספר לא קטן של שירותים כגון: תחזוקה שוטפת, ניהול תשתיות, ניהול אבטחת מידע, תמיכת מחשוב, Help Desk לעסקים וכו'. משירותי טכנאי מחשבים בבית הלקוח ועד טיפול מונע ותחזוקת שרתים, משירותי תמיכה טכנית מרחוק ועד הקמת תשתיות תקשורת. שירותי אבטחת מידע ותפעול תקשורת. 

אתם יכולים לנהל את החברה לשירותי מחשוב מהמקצועיות בתחום, אך אם השירות לקוי, זה מה שהלקוחות שלך יזכרו ממך. הצלחתם של ארגונים כיום תלויה רבות בניהול חכם ונכון של מערכות המיחשוב והיותו של מומחה it לעסקים זמין. ניהול מתקדם זה הינו תשתית חיונית לקיומו של כל ארגון וארגון והבחירה בספק השירות הינה מכרעת בהתנהלותם ובהישגיהם. מתוך הבנת צורכי הלקוח מציעה Elpc Networks ארבעה מסלולים עיקריים: מקיף, שירותי, אישי וייעוצי – לעבודה משותפת עם לקוחותיה. אלה מאפשרים מתן מענה מיטבי, גמיש ונוח לדרישותיו הייחודיות של כל לקוח. שירותי מחשוב לעסקים ELPC

ייעוץ תשתיות

תשתיות המחשוב והתקשורת הם הליבה של העסק, לצורך גידול אופטימלי במיוחד בגידול מואץ לסטארטאפים, יש צורך לוודא שמערכות המחשוב נבנות ומתוכננות בהתאם.

ניהול פרוייקטים

בכדי שהפרוייקט שלכם יעבור בהצלחה, לאחר שהשקעתם כסף רב באפיון ורכישת מוצרים, אנו יודעים להשתלב עם צוותי מחשוב קיימים ולמקסם את הפרוייקט לצד הטוב ביותר.

הקמת שרתים

שרתים פיזים, מערכות וירטואליות ושרתי ענן צריך לתכנן בקפידה בכדי לנצל את המירב הטכנולוגי. לחברתנו נסיון עשיר בהקמת סביבות שרתים לחברות ולתעשייה.

הקמה ושדרוג שרתים

תכנון, ייעוץ, בנייה והקמה ותכנון של תשתיות תקשורת, חדרי שרתים, משרדים חדשים לתעשייה ולהייטק. צוות מקצועי בעל עשרות שנות נסיון ילווה אתכם בפרויקט חשוב זה.

הקמת משרדים

חברתנו מתמחה בהקמת משרדים חדשים החל משלב האפיון דרך שלב הייעוץ ועד להקמה ותפעול בפועל. נגבש איתכם תוכנית שתתאים למידות שלכם.

תמיכת IT מקיפה

תמיכה טכנית מלאה ושוטפת בבית הלקוח, שרותי Help Desk, מיקור חוץ והשמת עובדים במשרד, שרותי ניטור ותחזוקה מרחוק ועוד. חבילת שירות מותאמת אישית לכל עסק קטן או גדול ככל שיהיה. נפגש, נבחר, ונתחיל לעבוד

ניהול 360 IT

ניהול מלא ומקיף של כלל נכסי המחשוב מסביב לשעון ע"י מערך ניטור מתקדם כולל התראות בזמן אמת, אשר באמצעותו ניתן לאתר תקלה או למנוע תקלה ולשמור על זמינות מיטבית, צוות מקצועי מזמין לשירותכם

אינטגרציה

התממשקות וחיבור בין כלל מערכות המחשוב והתקשורת המשתנות והפיכתן למערך IT שמדבר בשפה אחת. אריזה של מוצרי מחשוב באופן שיתאים לכם ולמערכות שלכם בהתאם לטכנולוגיה המתאימה לכם.

פרויקטי IT

כאשר צריך לשדרג שרתים, או שעוברים משרדים, עוברים לענן .אנחנו כאן ללוות אתכם בפרוייקט החשוב הזה. מחלקת טכנאים ויועצים ממגוון תחומים עומדים לשרותכם החל מייעוץ ועד להטמעה.

שרותי מומחה

בין אם קיימת אצלכם מחלקת מחשוב או איש IT ונקלעתם לסיטואציה מסויימת,במידה וצריך כוח אדם נוסף לטובת פרוייקט או התייעצות ותמיכת מחלקות IT קיימות. אנו יודעים להתממשק עם אותן מחלקות ולתת ערך מוסף.