JUMPCLOUD

ניהול, שליטה ואבטחה של מערכות הארגון, ממקום אחד מנוהל ומרכזי.

JumpCloud היא פלטפורמת ניהול זהויות ואבטחת מידע בענן, המאפשרת לארגונים לשלוט ולנהל זהויות, גישה, אבטחה ומכשירים במקום אחד המאפשר ניהול מרכזי של משתמשים, קבוצות, הרשאות, מכשירים ומדיניות אבטחה עבור סביבות עבודה היברידיות ומרובות עננים. ELPC הינה שותף MSP GOLD המובילה את הטמעות Jumpcloud למימד חדש של הצלחה ארגונית.  יש לנו את הנסיון, המתודה, האמביציה, הידע, המשאבים והצוות הנכון לרוץ איתו לפרוייקט רוחבי, אשר יספק לחברה שלך כלים חדשניים לניהול גישה למערכות החברה. בשילוב עם צוותי הסיסטם, תקשורת ואבטחת המידע שלנו נוכל ליצר מהמערכת העובדת שלכם מטוס קרב, שיקח את החברה שלכם לקדמת הטכנולוגיה. כבר בפגישה הראשונה תבינו, שאיתנו, פרוייקטים מתנהלים אחרת.

מה זה JumpCloud ?

ג'אמפ קלאוד משנה את הדרך בה מנהלים את מערכות ה- IT בארגונים ועסקים, על ידי פלטפורמת ענן מקיפה וגמישה המתממשקת למאות אפליקציות ומאפשרת ניהול במקום אחד. מחלון אחד, ניתן לנהל את זהויות המשתמש והגישה למשאבים, אבטחת מכשירי Mac, Windows ו-Linux וקבלת ניהול ותצוגה מלאה של הסביבה שלך.

הנה כמה מהיתרונות של JumpCloud

 • ניהול זהויות וגישה (IAM): JumpCloud מאפשר לך לנהל זהויות משתמשים וגישה לכל המשאבים הארגוניים שלך, כולל אפליקציות, שירותים, מכשירים ורשתות.
 • אבטחת Zero Trust: JumpCloud מספקת גישות אבטחה מתקדמות, כגון אימות רב-שלבי (MFA), ניהול גישה מותנית (PAM) ומניעת חדירות (EDR), כדי להגן על הארגון שלך מפני מתקפות סייבר.
 • ניהול מכשירים: JumpCloud מאפשר לך לנהל את כל המכשירים בארגון שלך, כולל מחשבים ניידים, טאבלטים, טלפונים חכמים ומכשירים IoT.
 • אינטגרציה עם מערכות צד ג': JumpCloud משתלבת עם מגוון רחב של מערכות צד ג', כגון Microsoft Azure, Google Workspace ו-Okta.
 • קל לשימוש: JumpCloud מציעה ממשק משתמש פשוט וקל לשימוש, המאפשר לך לנהל את כל משאבי ה-IT שלך במקום אחד.
 • שיפור אבטחת המידע: JumpCloud מציע מגוון רחב של תכונות אבטחה מתקדמות, כגון אימות רב-שלבי (MFA), ניהול גישה מותנית (PAM) ומניעת חדירות (EDR), כדי להגן על הארגון שלך מפני מתקפות סייבר.
 • חסכון בזמן ובכסף: JumpCloud יכול לעזור לך לחסוך זמן וכסף על ידי אוטומציה של תהליכים ידניים הקשורים לקליטת ועזיבת עובדים.
 • שיפור היעילות: JumpCloud יכול לעזור לך לשפר את היעילות של תהליכי קליטת ועזיבת עובדים, תוך הפיכתם לחלקים ופשוטים יותר.

JumpCloud הינה פלטפורמת ענן ייחודית אשר מספקת מנגנון מרכזי לניהול כלל מערכות החברה שלך, גישה אליהם, ניהול משתמשים ומחשבים, ניהול אבטחת מידע ועדכונים, אינטגרציה למערכות צד ג' און ליין ומכל מקום. המערכת מאפשרת לעמוד ברגולציה, להחיל Policy – לאכוף ולנהל במהירות ואפקטיביות תוך כדי שמירה על אבטחת מידע מירבית ואגיליות.

הטמעה מקצועית עם ELPC

ההצלחה של הפרוייקט נמדדת באיכות התפעולית לאחר שהפרויקיט מסתיים, משלב האפיון דרך ההטמעה והאינטגרציה ועד להגשת הפרוייקט, מלווים אתכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כאלו שדבקים המטרה המקצועית ולא מונחים לסיים כמה שיותר מהר, אלא כמה שיותר נכון. אנו לא הכי זולים בישראל בתחום ההטמעות, כי אנו יודעים שבכדי לבצע הטמעה של מערכת טכנולוגית ראשית לארגון צריך אנשים מצויינים, תהליכים ברורים והרבה רצון להצליח, אנו כאלה ותראו זאת כבר מהפגישה הראשונה. ישנם חברות שיבצעו התקנה (לא הטמעה) ולאחרה יתחילו לצוץ בעיות, בתיקון הבעיות תשלמו כפול מהטמעה פעם אחת כמו שצריך. אנו בטוחים בתהליך שלנו ומגובים ע״י צוותי הנדסה מטעם ג'אמפ קלאוד Jumpcloud  הבאינלאומית, בתור שותף GOLD.

MSP Integrations

חברו את מערכת JC עם מיטב ה-MSP המובילים בעולם לטובת זרימת המידע והאוטומציה.

Cloud RADIUS

לייצר גישה מהירה ומאובטחת לרשתות VPN ו-WIFI באמצעות הדפדפן שלכם.

Cloud LDAP

חברו את המשתמשים שלכם למערכות הארגוניות המקומיות מכל מקום בכל זמן.

System Insights

קבלו תמונת מצב על כלל המשתמשים והמערכות שלכם בארגון במהירות ופשטות.

Directory Insights

קבלו תמונת מצב אחר כלל הפעולות הנעשות ע"י משתמשי ברחבי הארגון וההתקנים.

Conditional Access

מהירות עבודה באמצעות Zero Trust framework עם יכולות אבטחה מתקדמות.

Open Directory

החליפו את ה-AD המסורתי בארגון במערכת CLOUD מתקדמת.

Push MFA

אפשרו קבלת התראות MFA באמצעות PUSH בכל מכשיר  ומכל מקום נדרש.

Device Management

ניהול מרכזי של עדכוני תוכנה ומצאי למחשבי Windows / Mac / Linux.

Single Sign-On (SSO)

חיבור מאובטח ללא צורך בסיסמאות בכדי להתאמת מול אפליקציות בארגון.

ניהול זהויות Jumpcloud

ג'אמפ קלאוד מנהל ומחבר בצורה מאובטחת זהויות עובדים למשאבי IT, יישומים ותשתיות.

גישה

המערכת מאפשרת גישה למשאבי הארגון ביעילות ומהירות, ובכך לשלוט בניהול ממוקד ומאובטח. ניתן לבצע חיבור באמצעות SAML / LDAP / RADIUS / API ועוד

ניהול משאבים ומוצרים

ניהול ושליטה מדוייקת על ההרשאות והמערכות ממקום אחד מאפשרת סגירת מעקל מהירה לכל צורך שיעלה, ניתן להוסיף או להסיר גישה ע"י לחיצה אחת.

WEBINAR: Jumpcloud Productivity PRO

JumpCloud לחברות שצריכות ורוצות שליטה מקסימלית

ארגונים רבים עוברים לענן, עוברים תהליכי ISO, מחפשים איך ניתן לשפר את תהליכי ה-IT שלהם. מערכת JumpCloud מאפשרת גישה חדשנים לנושא ניהול הזהויות, האפליקציות והמכשירים בארגון ובכך חוסכת עבודת תפעול רבה, מקדמת את תהליכי הליבה של החברה, משפרת את אפקטיביות אבטחת המידע והסייבר ומספקת שליטה ממוקדת בכל רגע במשאבי ה- IT של הארגון באמצעות תהליכי SSO מתקדמים.

 

JumpCloud מתאים לארגונים מכל הגדלים, כולל:

 • עסקים קטנים ובינוניים (SMB): JumpCloud יכול לעזור לעסקים קטנים ובינוניים לחסוך זמן וכסף על ידי ניהול מערכות ה-IT שלהם בצורה יעילה יותר.
 • ארגונים גדולים: JumpCloud יכול לעזור לארגונים גדולים לשפר את אבטחת ה-IT שלהם ולנהל את הזהויות והגישה לכל המשאבים הארגוניים שלהם.
 • ארגונים ללא כוונות רווח: JumpCloud מציע הנחות מיוחדות לארגונים ללא כוונות רווח.

Remember, for SEO, it is also important to include relevant keywords in your page's URL, alt text for images, and throughout your site. Consider a consistent blogging strategy to keep your site updated with fresh, relevant content, which Google values. Also, ensure that your site is mobile-friendly, has quick loading times, and is easy to navigate.

JumpCloud’s Directory-as-a-Service platform prioritizes security at all levels. We offer robust identity and access management features, including multi-factor authentication, single sign-on, and LDAP services, to ensure optimal security for your IT infrastructure.

מיקוד

משלב האפיון עד לביצוע, המיקוד שלנו עושה את ההבדל, עשרות כבר הצליחו

עלויות

הטמעה יעילה ללא הפתעות, בכך תחסכו על תקלות והטמעה לא אפקטיבית

צוות

צוות מומחים מוסמכים שמכירים את המערכת עד לפרטים הקטנים

אפקטיביות

יודעים מה המשימה שלנו, מנהלים אותה לאורכה עד להצלחה והגשה מסודרת

זמינות

זמינים לתחילת פרוייקטים באופן מיידי ע״י צוות פנימי מקצועי ומיומן

פתרון JumpCloud יכול לסייע בייעול התפעול של קליטת ועזיבת עובדים כולל אבטחת מידע בכמה דרכים:

קליטת עובדים:

 • הקצאת הרשאות וגישה באופן אוטומטי: JumpCloud מאפשר לך להגדיר תבניות הרשאות מותאמות אישית עבור תפקידים שונים בארגון. כאשר עובד חדש מצטרף, ניתן להקצות לו את ההרשאות הרלוונטיות באופן אוטומטי, תוך חיסכון בזמן ובמאמץ.
 • הגדרת חשבונות משתמשים במהירות: JumpCloud מאפשר לך להגדיר חשבונות משתמשים חדשים במהירות ובקלות, תוך הפיכת תהליך הקליטה לחלק ויעיל יותר.
 • הגדרת גישה למכשירים ולמשאבים: JumpCloud מאפשר לך להגדיר בקלות גישה למכשירים ולמשאבים הרלוונטיים עבור כל עובד, תוך הבטחת אבטחת המידע.

עזיבת עובדים:

 • ביטול הרשאות וגישה באופן אוטומטי: כאשר עובד עוזב את הארגון, ניתן לבטל את ההרשאות שלו באופן אוטומטי, תוך מניעת גישה לא מורשית למידע רגיש.
 • מחיקת נתונים באופן מאובטח: JumpCloud מאפשר לך למחוק נתונים של עובדים שעזבו באופן מאובטח, תוך שמירה על תאימות להוראות הרגולציה.
 • הגנה על מידע רגיש: JumpCloud מסייע בהגנה על מידע רגיש מפני גישה לא מורשית על ידי עובדים שעזבו את הארגון.

ב-JumpCloud, מחוללים מהפכה בניהול גישה באמצעות פלטפורמת ספריות-כשירות (Directory-as-a-Service) חדשנית שלנו. כשותף שלך בתפעול IT, אנחנו מייעלים את ניהול המשתמשים, מחזקים את האבטחה ומאפשרים גישה קלה למערכות, יישומים, קבצים ורשתות. עם JumpCloud, אתם פותחים את הדלת ליעילות, גמישות ושקט נפשי.

בניהול זהויות משתמש ומשאבי IT, JumpCloud בולטת בזכות שירות הספריות שלה המותאם לענן וניתן להרחבה. עם JumpCloud, תחוו ניהול משתמשים יעיל, גישה מאובטחת, תפעול IT פשוט ויתרונות רבים נוספים.