FortiEDR

FortiEDR של פורטינט מסייע להגנה, איתור ותגובה אוטומטיים לנקודות קצה ושרתים ומאפשר לקבל הקנה,תמונת מצב וחקירה מהטובים בשוק הסייבר.

FortiEDR מספק אבטחה חדשנית של נקודות קצה עם ניראות, ניתוח, הגנה ותיקון בזמן אמת. כפי שהוכח בהערכות MITRE, FortiEDR מכווץ באופן יזום את משטח התקיפה, מונע הדבקה של תוכנות זדוניות, מזהה ומנטרל איומים פוטנציאליים בזמן אמת והופך את הליכי התגובה והתיקון לאוטומטיים באמצעות ספרי הפעלה הניתנים להתאמה אישית.  

נשמח לשמוע ממכם

יכולות FortiEDR

FortiEDR תוכנן כדי להפחית ולאבטח את שטח התקיפה הגדל ברחבי הארגון כולו – באתר המקומי או בענן. הפתרון הוכח כיעיל עם אחת מהדגמות הביצועים הטובות ביותר בהערכת MITRE ATT&CK לשנת 2022 והוא מגיע עם כלי תיקון רבים כדי להתמודד עם השיטות וטכניקות התקיפה העדכניות ביותר.

FortiEDR הוא פתרון אבטחת נקודות הקצה היחיד שנבנה מהיסוד כדי לזהות איומים מתקדמים ולעצור הפרות ונזקי תוכנות כופר בזמן אמת אפילו במכשיר שכבר נפרץ, המאפשר תגובה אוטומטית מהירה ותיקון תקריות כדי להגן על הנתונים, להבטיח זמן פעולה של המערכת, ו לשמור על המשכיות עסקית. FortiEDR מגן על כל דבר, החל מתחנות עבודה ושרתים עם מערכות הפעלה נוכחיות ומדור קודם ועד לבקרי קופה ובקרי ייצור. בנויה עם תשתית ענן מקורית, ניתן לפרוס את FortiEDR בענן, במקום בסביבה מרווחת אוויר וכפריסה היברידית.

PREVENT

FortiEDR מזהה ועוצר פרצות בזמן אמת באופן אוטומטי ויעיל. והיא עושה זאת ללא שלל אזעקות שווא או שיבוש הפעילות העסקית. FortiEDR משתמש במנוע אנטי-וירוס למידת מכונה כדי לעצור ביצוע מראש של תוכנות זדוניות. יכולת NGAV חוצה מערכת הפעלה זו ניתנת להגדרה ומגיעה מובנית בתוך הסוכן היחיד וקל המשקל, ומאפשרת למשתמשים להקצות הגנה נגד תוכנות זדוניות לכל קבוצת נקודות קצה ללא צורך בהתקנה נוספת.

DETECT AND DEFUSE

FortiEDR מזהה ומנטרלת תוכנות זדוניות ללא קבצים והתקפות מתקדמות אחרות בזמן אמת כדי להגן על נתונים ולמנוע הפרות. ברגע ש-FortiEDR מזהה זרימות והתנהגויות חשודות של תהליכים, הוא מנטרל מיד את האיומים הפוטנציאליים על ידי חסימת תקשורת יוצאת וגישה למערכת הקבצים מאותם תהליכים אם ופעם אחת תתבקש. שלבים אלה מונעים חילוץ נתונים, תקשורת פקודה ובקרה (C&C), שיבוש קבצים והצפנת תוכנות כופר. במקביל, FortiEDR backend ממשיך לאסוף ראיות נוספות, להעשיר את נתוני האירועים ולסווג את התקריות לצורך יישום מדיניות פוטנציאל לתגובה לאירועים. FortiEDR עוצרת באופן כירורגי את הפרת הנתונים ונזקי תוכנות כופר בזמן אמת, ומאפשרת באופן אוטומטי המשכיות עסקית גם במכשירים שכבר נפגעו.

RESPOND AND REMEDIATE

תזמור פעולות תגובה לאירועים באמצעות ספרי משחק מותאמים אישית עם תובנות חוצות-סביבה. ייעל את תהליכי התגובה והתיקון לאירועים, החזר באופן ידני או אוטומטי שינויים זדוניים שנעשו על ידי איומים שכבר מכילים - במכשיר או מכשירים בודדים ברחבי הסביבה.

INVESTIGATE AND HUNT

FortiEDR מעשירה נתונים אוטומטית במידע מפורט על תוכנות זדוניות הן לפני הדבקה והן לאחריה כדי לבצע בדיקות משפטיות על נקודות קצה שחדרו. הממשק המודרך הייחודי שלו מספק הדרכה מועילה, שיטות עבודה מומלצות ומציע את השלבים ההגיוניים הבאים עבור מנתחי אבטחה.

FortiEDR כשירות MSSP

שירות נוהל FortiEDR מבית ELPC Networks Ltd, מספקת לכם ייעוץ, הטמעה, פריסה ושירות לפתרון ההגנה המוביל זה. אנו מספקים כ-MSSP למאות חברות בשוק ההיטק הישראלי ומעניקים מעטפת MDR מלאה, פרו אקטיבית הכוללת בין היתר שירותי SOC מלאים.

מיקוד

עוסקים במשימה ובתוצאות ולא מה שמעבר. 

עלויות

עלות נוחה במתכונת MSSP, תשלום חודשי עבור מה שצרכתם

צוות

צוות המומחים שלנו מוסמכי NSE4-7 ידעו לסייע לכל בכל אתגר

אפקטיביות

המערכת מנוהלת בתצורת MDR, כך שלכם נשאר להמשיך לעבוד והמערכת תעשה את הכל.

זמינות

צוות הטמעה ו-PS זמינים לכל משימה.

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) הופכת את העולם הדיגיטלי למקום בטוח בזכות משימתה להגן על אנשים, התקנים ונתונים בכל מקום. זוהי הסיבה לכך שהארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם בחרו בפורטינט כדי להאיץ בבטחה את מסעם לעבר העולם הדיגיטלי. פלטפורמת מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט מספקת הגנות מקיפות, משולבות ואוטומטיות על פני כל שטח התקיפה הדיגיטלי ומאבטחת התקנים, נתונים, יישומים וחיבורים קריטיים החל ממרכז הנתונים, הענן ועד למשרד הביתי. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-595,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. פורטינט מפעילה את אחת מתוכניות ההדרכה הגדולות והמקיפות ביותר בתעשייה במטרה להנגיש את הדרכות הסייבר והזדמנויות תעסוקה חדשות לכל המעוניין באמצעות ה-Fortinet NSE Training Institute ויוזמת Training Advancement Agenda (TAA). למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard