Proofpoint

.Protect People. Defend Data

אבטחת מידע הוא תחום שצובר תאוצה עם השנים, ולאחרונה הפך להיות אחד התחומים המבוקשים. תחום הסייבר הוא תחום חיוני והכרחי לכל עסק, קטן או גדול. במדינת ישראל הצורך בשימוש באבטחת מידע גדול אפילו יותר, בעקבות היסטוריה מתמשכת של תקיפות סייבר. אם אתם מתעניינים באבטחת מידע, הגעתם למקום הנכון. אנחנו פה להדגיש את חשיבות העניין ולהסביר איך עושים את זה נכון.

נשמח לשמוע ממכם

יכולות Proofpoint

Proofpoint מספקת פתרונות אבטחת סייבר הממוקדים באנשים. Proofpoint מבינה שהאיומים הפוטנציאליים הגדולים ביותר על הרשתות והנתונים שלך מקורם באנשים ובנגדם. Proofpoint מספקת פתרונות אבטחת סייבר חכמים.

חברת proofpoint היא חברה שהוקמה ב-2002 ושוויה עומד על כמה מיליארדי דולרים. החברה מציעה פתרונות מבוססי ענן לאבטחת מידע לחברות ולעסקים. Proofpoint שוקדת ללא הפסקה על פיתוח פתרונות יצירתיים עבור אבטחת מידע מקסימלית והרמטית ככל הניתן. בין היתר, החברה רכשה כמה חברות שפיתחו מוצרים שונים בתחום אבטחת מידע המסייעים לה במודיעין סייבר, סגירת מעגל מהיר ושירותי אבטחת מידע מובילים.

Proofpoint Email security

מנע הונאה באימייל

הגן מפני איומי מתחזים והונאת ספקים. סיווג במדויק הודעות דוא"ל של מתחזים ודיוג, תוכנות זדוניות, דואר זבל ועוד עם NexusAI, טכנולוגיית למידת המכונה המתקדמת שלנו. זיהוי וחסום איומים נטולי תוכנות זדוניות כגון הונאות של פגיעה באימייל עסקי (BEC). הגן על המוניטין של הארגון שלך בהתקפות הונאה בדוא"ל על ידי אימות כל השולחים שלך, מבלי לחסום דוא"ל לגיטימי. שירותי אבטחת הדוא"ל של Proofpoint מזהים אוטומטית את הספקים שלך ואת הסיכון שהם מהווים לארגון שלך

הגנה מפני איומים

זיהוי וחסום תוכנות זדוניות מתקדמות. נתח דוא"ל עם ניתוח תוכן רב-שכבתי, ניתוח מוניטין וארגז חול בתוך פתרון אבטחת דוא"ל יחיד. זיהוי איומי אימייל עם כתובות URL זדוניות או קבצים מצורפים. חסום תוכנות כופר ותוכנות זדוניות פולימורפיות. כתיבה מחדש של כתובות URL מגינה על המשתמשים שלך בכל רשת ומכשיר ועוזרת לזהות אם הודעה הופעלה בנשק לאחר מסירה.

נראות ללא תחרות

זיהוי משתמשים מסוכנים. זהה את האנשים המותקפים מאוד שלך (VAP). ספק נראות מלאה להתקפות ממוקדות ולשטח ההתקפה האנושית שלך, כדי שתדע מי מהווה סיכון לארגון שלך. באמצעות לוח מחוונים של סיכום מנהלים, אתה יכול לראות פרטים פורנזיים של כל מתקפת אבטחת דוא"ל, לקבל תובנות ניתנות לפעולה, ולתעדף ולהפחית סיכונים על ידי הטמעת בקרות אדפטיביות עבור המשתמשים המסוכנים שלך.

תיקון

משוך אוטומטית הודעות דוא"ל זדוניות בלחיצה אחת. הסר הודעות דוא"ל דיוג המכילות כתובות URL שהורעלו לאחר מסירה, כמו גם הודעות דוא"ל לא רצויות מחשבונות פנימיים שנפרצים בלחיצה אחת או אוטומטית, גם אם הם הועברו או התקבלו על ידי משתמשי קצה אחרים.

קדמה טכנולוגית

דוא"ל הוא וקטור האיומים מספר אחת – פעולות חברתיות כגון דיוג והונאות דוא"ל מגיעות באמצעות דואר אלקטרוני ב-96% מהמקרים, ואיומי האבטחה הללו תמיד מתפתחים. Proofpoint מספקת את פתרון אבטחת הדוא"ל המאוחד היעיל ביותר כדי להגן על האנשים והנתונים הקריטיים שלך מפני איומי דוא"ל מתקדמים. פלטפורמת אבטחת הדוא"ל המלאה והניתנת להרחבה חוסמת איומי דוא"ל נטולי תוכנות זדוניות ותוכנות זדוניות, כגון הונאת דוא"ל, הידועה גם כ-Business Email Compromise (BEC). זה מספק נראות לתוך הסיכון הגדול ביותר שלך – האנשים המותקפים מאוד שלך (VAPs). עם תובנות ניתנות לפעולה, אתה יכול להבין טוב יותר את הסיכון שאתה מתמודד איתו ולהגיב לאיומים מהר יותר.

עם הקדמה השועטת, נוספו גם תחומי סיכון ופרצו אבטחה חדשות. במצב בו מידע חשוב ושווה ערך כספי רב עובר דרך הרשת, דרכי ההגנה עליו חייבות להתחדש ולהשתפר ללא הפסקה. אבטחת רשתות, אבטחת דואר אלקטרוני ואבטחת המחשבים, הם חלק מהפעילות השוטפת של כל עסק. החידושים הטכנולוגים יוצרים גם פרצות אבטחה חדשות, שחייבות הגנה מקסימילית.

סייבר בישראל

בשנים האחרונים חברות שונות נחשפו לתקיפות סייבר על ידי האקרים ממדינות אויב או ארגוני טרור. מתקפת סייבר מסכנת את הפעילות הכללית של העסק, גורמת להפסדים של ימי עבודה ולאובדן של מידע חשוב. מתקפות סייבר יכולות גם להפוך למסחטת כספים על ידי איומים או שיתופי פעולה פנים ארגוניים. פרצות אבטחה עלולות גם לאפשר גניבת כפסים בצורה ממוחשב על ידי איתור סיסמאות ופרטים אישיים.

אבטחת מידע

כשמדברים על אבטחת מידע, אתם בוודאי חושבים על אבטחה של תוכנות עבודה, או קידוד מיוחד למחשב. אנחנו כאן כדי לשים דגש על אבטחת מידע שלא תמיד מייחסים לה מספיק חשיבות, וכך נשארים חשופים לגניבת מידע קריטי. אנחנו מדברים על אבטחת דואר אלקטרוני. בדואר האלקטרוני הארגוני עובר מידע רב, שיכול להיות קריטי ולעיתים גם מסווג. מסיבות אלו ונוספות, אבטחת דואר אלקטרוני הכרחית בכל עסק.

אבטחת דואר אלקטרוני

ישנן חברות רבות שמתמחות באבטחת מידע, במערכים נגד תקיפות סייבר, אבל לא כולן מתמחות באבטחת דואר אלקטרוני. חברת proofpoint היא אחת הגדולות בתחום. אבטחת דואר אלקטרוני הוא אחד מתחומי ההתמחות המרכזיים שלה והיא מציגה פתרונות אבטחה מתקדמים וייחודיים כנגד חדירה למערכות הפנים ארגונים ושימוש במידע שעובר דרך הדואר אלקטרוני.

לסיכום

אבטחת מידע בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים ועובדים, היא בסיסית וחיונית לכל ארגון. אבטחת מידע תפקידה למנוע דליפת מידע שווה ערך דרך הרשתות, הדואר האלקטרוני, המחשבים או הענן. תחום הסייבר מתפתח ללא הפסקה, במטרה לאפשר פתרונות לאבטחה מקסימלית. כשמדברים על השקעה באבטחת מידע, מדברים על השקעה שתפקידה לחסוך הוצאות והפסדים חמורים במידע ובכסף.

איך מתחילים

סקירת דרישה ושרתים.

הכנת תוכנית עבודה שנתית תוך כדי התמקדות בצורך, עלויות וטכנולוגיה. התממשקות מול הגורמים התפעוליים בחרה ובניית נהלי עבודה.

הטמעה, יצירת מנגנון אכיפה ופיקוח שוטף המותאם לצרכי החברה על מול הנהלה.